Skip to main content

Tá aistriúchán an tsuímh gréasáin seo idir lámha

Comhairleoirí

Ballina Municipal District

Jarlath Munnelly

The Acres, Cill Ala
Occupation: Múinteoir
Party: Fine Gael
T: 087 9832 931
E: jmunnelly@cllr.mayococo.ie

John O'Hara

Grove House, Muine Chonalláin, Béal an Átha
Occupation: Teicneoir le BSL
Party: Fine Gael
T: 087 2942 949
E: johara@cllr.mayococo.ie

Michael Loftus

Bóthar an Locha, Crois Mhaoilíona
Occupation: Stiúrthóir Cuideachta
Party: Fianna Fáil
T: 087 6849 130
E: cllrmloftus@gmail.com

Seamus Weir

Cúil Chrónáin, Béal Easa
Occupation: Ceantálaí
Party: Non Party
T: 086 8581 250
E: sweir@cllr.mayococo.ie


Castlebar Municipal District

Blackie K. Gavin

Cnoc Síne, Caisleán an Bharraigh
Occupation: Pluiméir
Party: Fianna Fáil
T: 094 9022 171 / 087 2490 933
E: cllr.blackiegavan@MayoCoCo.ie

Cyril Burke

Ionad I.P.I., Bóthar Bhréachmhaigh, Caisleán an Bharraigh
Occupation: Ceantálaí
Party: Fine Gael
T: 087 6891 821
E: cllrcburke@MayoCoCo.ie

Donna Sheridan

113 Manor Village, Castlebar
Occupation: Múinteoir
Party: Fine Gael
T: 087 6723 532
E: cllrdonnasheridan@MayoCoCo.ie

Ger Deere

Droim na Ceárta, Caisleán an Bharraigh
Occupation: Cúntóir Riachtanas Speisialta
Party: Fine Gael
T: 087 7724 419
E: gerdeere1@gmail.com

Michael Kilcoyne

9 Bóthar Thurlaigh, Caisleán an Bharraigh
Occupation: Adhlacóir
Party: Non Party
T: 087 2648 869
E: cllrmkilcoyne@mayococo.ie

Claremorris Swinford Municipal District

Damien Ryan

Milehill, Ballinrobe
Occupation: Feirmeoir
Party: Fianna Fáil
T: 094 9541 576 / 087 6992 564
E: cllrdryan@MayoCoCo.ie

Gerry Murray

An Chearnóg, Baile Chathail
Occupation: Ionadaí Pobail
Party: Sinn Fein
T: 094 9254 736 / 086 3629 792
E: gmurray@cllr.mayococo.ie

Michael Burke

Bóthar an Chlochair, Baile an Róba
Occupation: Fear Gnó
Party: Fine Gael
T: 087 2268 015
E: cllrmichaelburke@mayococo.ie

Patsy O'Brien

Róibín, Maolla
Occupation: Fostaí de chuid Iarnród Éireann/Feirmeoir
Party: Fine Gael
T: 094 9540 418 / 087 6184 844
E: pobrien@cllr.mayococo.ie

Richard Finn

Páirc na Beithe, Clár Chlainne Mhuiris
Occupation: Ceantálaí agus Luachálaí
Party: Non Party
T: 094 9362 216 / 087 2536 343
E: rfinn@cllr.mayococo.ie

Tom Connolly

Garraí Bhaildrín, Clár Chlainne Mhuiris
Occupation: Féinfhostaithe
Party: Fine Gael
T: 087 2654 860
E: tconnolly@cllr.mayococo.ie


Westport Belmullet Municipal District

Christy Hyland

Cúirt na Drioglainne, Cathair na Mart
Occupation: Úinéir Teach Lóistín
Party: Non Party
T: 086 8342 208
E: christyhyland@hotmail.com

Gerry Coyle

Dumha Locha, Gaoth Sáile, Béal an Átha
Occupation: Féinfhostaithe
Party: Fine Gael
T: 087 2441 380 / 097 82280
E: gcoyle@cllr.mayococo.ie

John O'Malley

Ceathrú Chalaidh, Cathair na Mart
Party: Non Party
T: 087 2072 206
E: cllrjohnomalley@mayococo.ie

Peter Flynn

Bóthar an Ché, Cathair na Mart
Occupation: Cuntasóir (FCCA)
Party: Fine Gael
T: 087 6624 898
E: peterflynn750@gmail.com

Sean Carey

Gladree, Béal an Mhuirthead
Party: Fianna Fáil
T: 087 9623 799
E: cllrseancarey@mayococo.ie

Ar ais go barr

Fógra

Tá aistriúchán an tsuímh gréasáin seo idir lámha